KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15343072
nr 1534 3072
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Karneval. Bildmått: 16x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:45:32
17/4 18:38:28
Karneval (Stig Lindberg)